-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Альпійські носилки
Тендер Prozorro UA-2019-11-05-002421-b
Закупівля здійснюється для реалізації проекту: «PIMReC: Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру» PLBU 03.02.00-UA-0754/17-00, в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна ЄІС 2014-2020, фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу та співфінансується за рахунок бюджетних коштів
Торги відмінено
249 030.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 490.30 UAH
мін. крок: 1% або 2 490.30 UAH
Номер:
85796c4889d14e539a13d648949675b1
Внутрішній номер закупівлі:
3971471
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-05-002421-b
Замовник:
Управління ДСНС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38555228
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івана Франка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Якуб'як Андрій Васильович +380342596534 vrzif@mns.gov.ua http://www.if.mns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
249 030.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 490.30 UAH
Період уточнення:
05.11.2019 15:53 - 11.11.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2019 15:53 - 21.11.2019 15:00
Аукціон:
22.11.2019 14:15 - 22.11.2019 14:36
Період кваліфікації:
22.11.2019 14:36 - 28.11.2019 09:38
Період завантаження договору:
22.11.2019 14:36 - 12.12.2019 14:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Альпійські носилки
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 20.12.2019
Місце постачання
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, Івана Франка, 6
На карті
Інформація про скасування
Номер:
c531b524698f4b688c6e0cfc1a048b31
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відмінити торги згідно абзацу 3 частини 1 статті 31 Закону України “Про публічні закупівлі”, а саме через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
13.12.2019 13:15
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Провальний Станіслав Олегович
Оскарження: 22.11.2019 14:36 - 09.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3209903075
-
Контактна особа:
Провальний Станіслав 380976537209, 380976537209 if@gorgany.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Курінного Чорноти, буд. 2, корп. 3, кв. 4
Оскарження: 22.11.2019 14:36 - 09.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
249 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.11.2019 09:38
Документи
41
Скарги
0
ФОП Телецька Марія Геннадіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3406206861
-
Контактна особа:
Телецька Марія 380636825980, 380636825980 mashatt93@gmail.com
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, Подільська, будинок 3, квартира 7
Початкова пропозиція
249 030.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
249 030.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
6d255dd92ad84f03bb88bb4761af9c6e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-05-002421-b-b1
Постачальник:
ФОП Провальний Станіслав Олегович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3209903075
-
Контактна особа:
Провальний Станіслав 380976537209, 380976537209 if@gorgany.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Курінного Чорноти, буд. 2, корп. 3, кв. 4
Сума договору:
249 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації