-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Альпійські носилки
Тендер Prozorro UA-2019-11-05-002421-b
Закупівля здійснюється для реалізації проекту: «PIMReC: Адаптація колишньої обсерваторії на горі Піп Іван до потреб високогірного рятувального навчального центру» PLBU 03.02.00-UA-0754/17-00, в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна ЄІС 2014-2020, фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу та співфінансується за рахунок бюджетних коштів
Торги відмінено
249 030.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 490.30 UAH
мін. крок: 1% або 2 490.30 UAH
Період уточнення:
05.11.2019 15:53 - 11.11.2019 15:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим