-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)»
Тендер Prozorro UA-2021-10-13-000382-c
Торги не відбулися
884 093.97
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 430.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 430.00 UAH
Номер:
12efe9193d894485af780b45e3c6ec7a
Внутрішній номер закупівлі:
11964731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-13-000382-c
Замовник:
Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38555228
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івана Франка, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Якуб'як Андрій Васильович +380342596534 vrz@if.dsns.gov.ua https://if.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
884 093.97 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 430.00 UAH
Період уточнення:
13.10.2021 09:13 - 19.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2021 09:13 - 29.10.2021 00:00
Аукціон:
29.10.2021 14:17 - 29.10.2021 14:40
Період кваліфікації:
29.10.2021 14:40 - 04.11.2021 16:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату Товару після його прийняття відповідно до пред'явленої Постачальником видаткової накладної та здійснення технічного огляду щодо відповідності технічним вимогам та комплектності, які пред’являлися Покупцем, шляхом перерахування грошових коштів у розмірі, передбаченому п.3.1. даного Договору, на розрахунковий рахунок Постачальника, не пізніше ніж протягом 10 робочих днів з дня отримання Товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання код ДК 021:2015 - 35110000-8 (Рятувальне обладнання)»
Кількість
12 найменувань
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Івана Франка, 6.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лучин Юрій Михайлович
Оскарження: 03.11.2021 17:10 - 14.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3068503153
-
Контактна особа:
Лучин Юрій 380673440144 luchyn.yurko@gmail.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Гарбарська, 21а
Оскарження: 03.11.2021 17:10 - 14.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
883 740.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
883 740.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.11.2021 17:10
Відповіді на вимоги
11
Документи
56
Скарги
0
ФОП Провальний Станіслав Олегович
Оскарження: 04.11.2021 16:35 - 15.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3209903075
-
Контактна особа:
Провальний Станіслав 380976537209 if@gorgany.com
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Курінного Чорноти, буд. 2, корп. 3, кв. 4
Оскарження: 04.11.2021 16:35 - 15.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
884 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
884 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.11.2021 16:35
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0