-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Костюм спеціальний захисний (тепловідбивний захисний одяг пожежника)- ID: UA-2025-11-03-004332-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26971326
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38188036ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Редуктор апарату Dräger PSS 4000 на стисненому повітрі з ложементом в зборі (або еквівален...×-
Редуктор апарату Dräger PSS 4000 на стисненому повітрі з ложементом в зборі (або еквівалент)
- ID: UA-2025-09-25-014575-a
- Дата створення : 25.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26562275
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38188036ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежне обладнання- ID: UA-2025-09-24-015139-a
- Дата створення : 24.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26546627
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38188036ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ранцевий вогнегасник лісовий з гідропультом- ID: UA-2024-09-27-010860-a
- Дата створення : 27.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22733089
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38188036ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект швидкого реагування Vetter для порятунку під завалами- ID: UA-2024-09-27-008334-a
- Дата створення : 27.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22730701
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38188036ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект швидкого реагування Vetter для порятунку під завалами- ID: UA-2024-07-01-003180-a
- Дата створення : 01.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21962579
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38188036ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підшоломник термостійкий- ID: UA-2024-05-21-012169-a
- Дата створення : 21.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21618995
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38188036ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Костюм захисний хімічний- ID: UA-2024-01-26-014477-a
- Дата створення : 26.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20545499
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38188036ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комбіінструмент Lukas SC 358 e3 (в комплекті: аккумуляторна батарея 9 АН; зарядний пристрі...×-
Комбіінструмент Lukas SC 358 e3 (в комплекті: аккумуляторна батарея 9 АН; зарядний пристрій eWXT/e³ 100-240V; набір наконечників для відкривання дверей на моделі SC 358 e3 та SC 258 e3) або еквівалент з не гіршими технічними характеристиками та не меншою комплектністю
- ID: UA-2023-04-07-005148-a
- Дата створення : 07.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17442932
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38188036ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піноутворювач "ПІРЕНА"- ID: UA-2021-11-25-006604-a
- Дата створення : 25.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12694093
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38188036ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піноутворювач "ПІРЕНА"- ID: UA-2021-07-23-008783-b
- Дата створення : 23.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10844072
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38188036ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -