-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Редуктор апарату Dräger PSS 4000 на стисненому повітрі з ложементом в зборі (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2025-09-25-014575-a
Завершена
1 740 060.00
UAH з ПДВ
Номер:
c5e9713fc93044b6a14e01958a25c140
Внутрішній номер закупівлі:
26562275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-25-014575-a
Замовник:
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188036
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сергієнко +380665769765 sergienkoolga@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 740 060.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.09.2025 17:42 - 30.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.09.2025 17:42 - 03.10.2025 00:00
Аукціон:
з 03.10.2025 14:44
Період кваліфікації:
03.10.2025 00:00 - 03.10.2025 19:46
Період завантаження договору:
09.10.2025 00:00 - 19.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 740 060.00 Протипожежне обладнання