-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Редуктор апарату Dräger PSS 4000 на стисненому повітрі з ложементом в зборі (або еквівалент)
Оголошено тендер
1 740 060.00
UAH
Номер:
0865ca26ff864d739c65bbedb93b498d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-25-015732-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188036
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188036
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 740 060.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Редуктор апарату Dräger PSS 4000 на стисненому повітрі з ложементом в зборі (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
25.09.2025 16:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Редуктор апарату Dräger PSS 4000 на стисненому повітрі з ложементом в зборі(або еквівалент)
Кількість
42 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 740 060.00 UAH