-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект швидкого реагування Vetter для порятунку під завалами
Тендер Prozorro UA-2024-07-01-003180-a
Спеціальний фонд (субвенція згідно програми матеріально-технічного забезпечення Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області)
Завершена
290 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 450.00 UAH
Номер:
0bfb9f7305324bbdbdb0ed9631401e67
Внутрішній номер закупівлі:
21962579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-01-003180-a
Замовник:
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188036
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Безкровна +380506945672 bsu317@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
290 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.07.2024 14:10 - 07.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2024 14:10 - 10.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
10.07.2024 00:00 - 15.07.2024 17:06
Період завантаження договору:
21.07.2024 00:00 - 31.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴290 000.00 Комплект швидкого реагування Vetter для порятунку під завалами