-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект швидкого реагування Vetter для порятунку під завалами
Оголошено тендер
290 000.00
UAH
Номер:
46488fdacf364e1c9e9d86e9fa536f08
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-01-001664-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188036
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188036
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
290 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект швидкого реагування Vetter для порятунку під завалами
Примітки:
Спеціальний фонд (субвенція згідно програми матеріально-технічного забезпечення Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.07.2024 10:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект швидкого реагування Vetter для порятунку під завалами
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд (субвенція згідно програми Гірської місцевої адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області)
Сума290 000.00 UAH