-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект швидкого реагування Vetter для порятунку під завалами
Тендер Prozorro UA-2024-07-01-003180-a
Спеціальний фонд (субвенція згідно програми матеріально-технічного забезпечення Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області)
Завершена
290 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 450.00 UAH
Період оскарження:
01.07.2024 14:10 - 07.07.2024 00:00
Нічого не знайдено.