-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Ранцевий вогнегасник лісовий з гідропультом
Тендер Prozorro UA-2024-09-27-010860-a
Завершена
62 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 311.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 311.25 UAH
Номер:
07ef105481b947aba162904d6a580b8d
Внутрішній номер закупівлі:
22733089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-27-010860-a
Замовник:
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188036
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сергієнко +380665769765 sergienkoolga@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
62 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.09.2024 16:17 - 07.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2024 16:17 - 10.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
10.10.2024 00:00 - 14.10.2024 13:59
Період завантаження договору:
20.10.2024 00:00 - 30.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴62 250.00 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання