-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Протипожежне обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-09-24-015139-a
Завершена
80 082.00
UAH з ПДВ
Номер:
69f3c526b4074112b6ec8c6419a24c52
Внутрішній номер закупівлі:
26546627
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-24-015139-a
Замовник:
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188036
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сергієнко +380665769765 sergienkoolga@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 082.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.09.2025 18:13 - 29.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2025 18:13 - 02.10.2025 00:00
Аукціон:
з 02.10.2025 12:23
Період кваліфікації:
02.10.2025 00:00 - 02.10.2025 19:12
Період завантаження договору:
08.10.2025 00:00 - 18.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 082.00 Протипожежне обладнання