-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежне обладнання
Оголошено тендер
80 082.00
UAH
Номер:
420e374d5b9d48fcb94fa990ccb05939
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-24-018393-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188036
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188036
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
80 082.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Протипожежне обладнання
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.09.2025 17:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Клапан видиху маски Dräger Panorama Nova
Кількість
41 штука
Період постачання
(не задано)
Переговорна мембрана масок Dräger Panorama Nova Standard P
Кількість
41 штука
Період постачання
(не задано)
Пружина клапана видиху Dräger
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума80 082.00 UAH