-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект швидкого реагування Vetter для порятунку під завалами
Тендер Prozorro UA-2024-09-27-008334-a
Завершена
290 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 450.00 UAH
Номер:
935c8c4b76464a4480166ddbd7552dd8
Внутрішній номер закупівлі:
22730701
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-27-008334-a
Замовник:
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38188036
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сергієнко +380665769765 sergienkoolga@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
290 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.09.2024 14:37 - 07.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2024 14:37 - 10.10.2024 00:00
Аукціон:
10.10.2024 14:20 - 10.10.2024 14:43
Період кваліфікації:
10.10.2024 14:43 - 15.10.2024 17:06
Період завантаження договору:
21.10.2024 00:00 - 31.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴290 000.00 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання