• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект швидкого реагування Vetter для порятунку під завалами

Оголошено тендер

290 000.00 UAH
Номер: 6b08008cacd34227a8b2b7a99b4001f9
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-27-009547-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 290 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект швидкого реагування Vetter для порятунку під завалами
Примітки: Спеціальний фонд (субвенція згідно програми матеріально-технічного забезпечення Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 27.09.2024 14:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комплект швидкого реагування Vetter для порятунку під завалами
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд (субвенція згідно програми матеріально-технічного забезпечення Гірської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області)
Сума290 000.00 UAH