-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпали залізничі)- ID: UA-2021-05-18-001201-c
- Дата створення : 18.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9911963
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго" ЄДРПОУ: 00131245ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)- ID: UA-2020-09-22-000432-a
- Дата створення : 22.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6390720
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго" ЄДРПОУ: 00131245ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)- ID: UA-2020-04-08-001736-a
- Дата створення : 08.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4782528
Вуглегірська ТЕС ПАТ "Центренерго" ЄДРПОУ: 00131245ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпали залізничні)- ID: UA-2019-11-29-000533-c
- Дата створення : 29.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4086664
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго" ЄДРПОУ: 00131245ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій).- ID: UA-2019-11-25-001065-b
- Дата створення : 25.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4059659
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго" ЄДРПОУ: 00131245ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)- ID: UA-2018-05-31-000487-c
- Дата створення : 31.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2145723
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго" ЄДРПОУ: 00131245ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпала дерев'яна)- ID: UA-2018-05-31-000472-c
- Дата створення : 31.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2145680
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго" ЄДРПОУ: 00131245ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняЗавершена -