-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпала дерев'яна)
Тендер Prozorro UA-2018-05-31-000472-c
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпала дерев'яна)
Завершена
622 079.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 622.08 UAH
мін. крок: 0.1% або 622.08 UAH
Номер:
d38c017b26f245799d6bfef41101c20a
Внутрішній номер закупівлі:
2145680
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-31-000472-c
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька обл., Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Синча Роман +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
622 079.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
622.08 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
18 600.00 UAH
Період уточнення:
31.05.2018 16:08 - 08.06.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2018 16:08 - 18.06.2018 00:00
Аукціон:
18.06.2018 14:17 - 18.06.2018 14:44
Період кваліфікації:
18.06.2018 14:44 - 21.06.2018 12:51
Період завантаження договору:
18.06.2018 14:44 - 08.07.2018 14:44
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шпала дерев'яна
Кількість
640 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ООО "Олеандр груп "
Оскарження: 18.06.2018 14:44 - 02.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38278407
-
Контактна особа:
ООО "Олеандр груп " +380577817247 oleandr73@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61066, г. Харьков, переулок Унецкий 1А
Оскарження: 18.06.2018 14:44 - 02.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
578 304.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
575 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.06.2018 12:51
Документи
20
Скарги
0
ТОВ Дніпропетровська колійна компанія
×
-
Код ЄДРПОУ:
39564961
-
Контактна особа:
ТОВ Дніпропетровська колійна компанія +380562367639 dkk2015@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49005, м. Дніпропетровськ, вул. Сімферопольська, 21, оф. 212 а
Початкова пропозиція
610 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
576 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Общество с ограниченной ответственностю "Научно-производственное предприятие "Химэнергомаш"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36986864
-
Контактна особа:
Общество с ограниченной ответственностю "Научно-производственное предприятие "Химэнергомаш" +380954172565 HIMENEM@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61010, г. Харьков, ул. Елизаветинская 12
Початкова пропозиція
600 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
dd01e29b9a7343a2bd8f69d23ba272a7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-31-000472-c-b1
Постачальник:
ООО "Олеандр груп "
×
-
Код ЄДРПОУ:
38278407
-
Контактна особа:
ООО "Олеандр груп " +380577817247 oleandr73@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61066, г. Харьков, переулок Унецкий 1А
Номер договору:
12/62
Сума договору:
575 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
04.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний