-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпала дерев'яна)
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпала дерев'яна)
575 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
dd01e29b9a7343a2bd8f69d23ba272a7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-31-000472-c-b1
Постачальник:
ООО "Олеандр груп "
×
-
Код ЄДРПОУ:
38278407
-
Контактна особа:
ООО "Олеандр груп " +380577817247 oleandr73@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61066, г. Харьков, переулок Унецкий 1А
Класифікатор ДК 021:2015:
34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис:
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпала дерев'яна)
Номер договору:
12/62
Дата підписання:
04.07.2018 00:00
Період дії договору:
04.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
575 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 575 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шпала дерев'яна
Кількість
640 штуки
Період постачання
до 31.12.2018