-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпала дерев'яна)
Тендер Prozorro UA-2018-05-31-000472-c
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпала дерев'яна)
Завершена
622 079.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 622.08 UAH
мін. крок: 0.1% або 622.08 UAH
Період уточнення:
31.05.2018 16:08 - 08.06.2018 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим