-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)
Тендер Prozorro UA-2020-04-08-001736-a
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)
Торги відмінено
592 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 592.65 UAH
мін. крок: 0.1% або 592.65 UAH
Номер:
6af118b4b868454ab19e07df6f8d32b7
Внутрішній номер закупівлі:
4782528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-08-001736-a
Замовник:
Вуглегірська ТЕС ПАТ "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Синча Роман +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
592 650.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
592.65 UAH
Період уточнення:
08.04.2020 15:22 - 14.04.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2020 15:22 - 24.04.2020 00:00
Аукціон:
24.04.2020 11:07 - 24.04.2020 11:40
Період кваліфікації:
з 24.04.2020 11:40
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунки за Продукцію здійснюються Покупцем у національній валюті України шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника у наступному порядку: протягом 30 календарних днів з дати підписання Покупцем Акта приймання-передачі Продукції
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Частини залізничних колій
Кількість
12200 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
179b8b8a9ef744deaa4d5eb6460e9a84
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
ВИРІШИЛИ:
Відмінити торги за закупівлею код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій) (номер тендеру в ЦБД UA-2020-04-08-001736-a) у зв’язку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
13.05.2020 15:37
Дата виконання:
13.05.2020 15:37
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРПРОМТРАНСБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41775616
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРПРОМТРАНСБУД" +380962706686 uptb@meta.ua
-
Адреса:
Україна, 39609, Полтавська обл., місто Кременчук, Автозаводський район, ПРОЇЗД ГАЛУЗЕВИЙ, будинок 30
Початкова пропозиція
492 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
390 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
17
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЛАДІКОС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34689669
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЛАДІКОС" +380677889374 WLADIKOS2006@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 39612, Полтавська обл., місто Кременчук, ВУЛИЦЯ ЛЕОНОВА, будинок 4Д, квартира 1
Початкова пропозиція
492 606.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
390 007.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОС СТАНДАРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41642205
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОС СТАНДАРТ" +380663817179 tcct@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 40022, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ ПСІЛЬСЬКА, будинок 26
Початкова пропозиція
558 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
558 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НСГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41293797
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НСГ" +380661173237 nsg17@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 40034, Сумська обл., місто Суми, Зарічний район, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ КРУТ, будинок 78, офіс 107
Початкова пропозиція
582 780.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
582 780.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
13
Скарги
0