-
Відкриті торги
-
КЕП
Частини залізничних колій
Оголошено тендер
592 650.00
UAH
Номер:
28e867d755ec4f40b494a67d20e1dd45
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-28-012896-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
Очікувана вартість:
592 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Частини залізничних колій
Примітки:
ВгТЕС
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34940000-8 Залізничне обладнання
Дата опублікування:
28.01.2020 16:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума592 650.00 UAH