-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)
Тендер Prozorro UA-2020-04-08-001736-a
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)
Торги відмінено
592 650.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 592.65 UAH
мін. крок: 0.1% або 592.65 UAH
Період уточнення:
08.04.2020 15:22 - 14.04.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим