• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)

код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)

Завершена

642 007.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 642.01 UAH
Номер: 13516d60cdf3465a8d199e40909b2cec
Внутрішній номер закупівлі: 2145723
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-05-31-000487-c   
Замовник: Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Контактна особа: Синча Роман +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 642 007.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 642.01 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 19 200.00 UAH
Період уточнення: 31.05.2018 16:18 - 08.06.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 31.05.2018 16:18 - 18.06.2018 00:00
Аукціон: 18.06.2018 12:55 - 18.06.2018 13:16
Період кваліфікації: 18.06.2018 13:16 - 21.06.2018 12:58
Період завантаження договору: 18.06.2018 13:16 - 08.07.2018 13:16

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Частини залізничних колій
Код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання
Кількість 10000 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84792, Україна, Донецька обл., Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ООО "Олеандр груп "

Оскарження: 18.06.2018 13:16 - 02.07.2018 00:00
Початкова пропозиція 578 052.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
578 052.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.06.2018 12:58
Документи 19
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "СИСТЕМИ АВТОМАТИЗАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА"
Початкова пропозиція 634 176.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
634 176.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: 0690206bcdfb41348164247907736b50
Ідентифікатор договору: UA-2018-05-31-000487-c-a1
Постачальник: ООО "Олеандр груп "
Номер договору: 13/37
Сума договору: 578 052.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 04.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
договор 13-37 от 04.07.18.pdf
p7s
sign.p7s