• Відкриті торги
  • КЕП

код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)

код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)

578 052.00 UAH з ПДВ
Номер: 0690206bcdfb41348164247907736b50
Ідентифікатор договору: UA-2018-05-31-000487-c-a1
Постачальник: ООО "Олеандр груп "
Класифікатор ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис: код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)
Номер договору: 13/37
Дата підписання: 04.07.2018 00:00
Період дії договору: 04.07.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 578 052.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 578 052.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Частини залізничних колій
Код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання
Кількість 10000 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 84792, Україна, Донецька обл., Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті