• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)

код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)

Завершена

592 650.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 963.25 UAH
Номер: 612bf5cbcf5c495798ee89dec4b9ba7b
Внутрішній номер закупівлі: 6390720
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-22-000432-a   
Замовник: Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Контактна особа: Синча Роман Вікторович +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 592 650.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 963.25 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 17 700.00 UAH
Період уточнення: 22.09.2020 09:59 - 13.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 22.09.2020 09:59 - 23.10.2020 00:00
Період прекваліфікації: 23.10.2020 00:03 - 11.11.2020 00:00
Аукціон: 01.12.2020 15:25 - 01.12.2020 15:46
Період кваліфікації: 01.12.2020 15:46 - 03.12.2020 16:35
Період завантаження договору: 03.12.2020 16:35 - 23.12.2020 16:35
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підкладка КБЛ50 ГОСТ 16277-93
Код ДК 021:2015: 34946121-4 Рейкові накладки та підкладки
Кількість 600 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Болт закладний з гайкою М22х175 ДСТУ ГОСТ 16017:2017 ДСТУ ГОСТ 16018:2017
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 1200 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Болт клемний з гайкою М22х75 ДСТУ ГОСТ 16016:2017 ДСТУ ГОСТ 16018:2017
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 1200 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Клема проміжна ПК ДСТУ ГОСТ 22343-90
Код ДК 021:2015: 34946231-8 Рейкові клеми
Кількість 1200 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Втулка ізолююча ТУ У 30.2-41550441-001:2017 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34946121-4 Рейкові накладки та підкладки
Кількість 1200 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Шайба-скоба плоска для ізолюючої втулки КБ ТУ У 35.2-03288941-004:2011 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 1200 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Шайба двовиткова ДСТУ ГОСТ 21797:2017
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 2400 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Прокладка гумова ЦП ДСТУ 2805-94
Код ДК 021:2015: 34946121-4 Рейкові накладки та підкладки
Кількість 600 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Прокладка під рейку ОП ДСТУ 2805-94
Код ДК 021:2015: 34946121-4 Рейкові накладки та підкладки
Кількість 600 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Гайка колійна М27 ДСТУ ГОСТ 11532:2017
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 250 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Шайба гровер М27 для залізничних колій ТУ У 35.2-30268559-146:2005 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 500 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Болт колійний м24х150 ДСТУ ГОСТ 11530:2017
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 250 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Болт колійний М27х160 ДСТУ ГОСТ 11530:2017
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 250 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Шайба гровер М24 для залізничих колій ТУ У 35.2-30268559-146:2005 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 500 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Гайка колійна М24 ДСТУ ГОСТ 11532:2017
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 250 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРПРОМТРАНСБУД"
Початкова пропозиція --- /
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
05.11.2020 14:53
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи 15
Скарги 1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОС СТАНДАРТ"

Оскарження: 03.12.2020 16:35 - 14.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 564 000.00 UAH з ПДВ /
560 400.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
05.11.2020 14:51
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2020 16:35
Документи 30
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НСГ"
Початкова пропозиція 577 440.00 UAH з ПДВ /
561 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
05.11.2020 14:52
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 17
Скарги 0

Контракти

Номер: b10daccef3fb4d52b70e468ea9e71bf8
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-22-000432-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОС СТАНДАРТ"
Номер договору: 13/36
Сума договору: 560 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 467 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.12.2020 00:00 - 31.05.2021 00:00
Дата підписання: 14.12.2020 00:01
Статус:
Виконаний
pdf
договор 13_36 от 14_12_20.pdf
pdf
Повідомлення (1).pdf
pdf
Додаткова угода №1 від 24.12.2020 (1).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s