-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Частини залізничних колій
Оголошено тендер
592 650.00
UAH
Номер:
d553921045e3497cbb1ba928f85a02f8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-28-000700-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, смт. Козин, Обухівський район, ВУЛИЦЯ РУДИКІВСЬКА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
592 650.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Частини залізничних колій
Примітки:
ВгТЕС
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34940000-8 Залізничне обладнання
Дата опублікування:
28.07.2020 11:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума592 650.00 UAH