• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)

код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)

560 400.00 UAH з ПДВ
Номер: b10daccef3fb4d52b70e468ea9e71bf8
Ідентифікатор договору: UA-2020-09-22-000432-a-c1
Замовник: Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕХНОС СТАНДАРТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис: код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Частини залізничних колій)
Номер договору: 13/36
Дата підписання: 14.12.2020 00:01
Період дії договору: 14.12.2020 00:00 - 31.05.2021 00:00
Сума договору: 560 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 93 400.00 UAH)
Оплачено: 556 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 92 700.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підкладка КБЛ50 ГОСТ 16277-93
Код ДК 021:2015: 34946121-4 Рейкові накладки та підкладки
Кількість 600 штуки
Період постачання до 31.05.2021
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Болт закладний з гайкою М22х175 ДСТУ ГОСТ 16017:2017 ДСТУ ГОСТ 16018:2017
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 1200 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Болт клемний з гайкою М22х75 ДСТУ ГОСТ 16016:2017 ДСТУ ГОСТ 16018:2017
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 1200 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Клема проміжна ПК ДСТУ ГОСТ 22343-90
Код ДК 021:2015: 34946231-8 Рейкові клеми
Кількість 1200 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Втулка ізолююча ТУ У 30.2-41550441-001:2017 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34946121-4 Рейкові накладки та підкладки
Кількість 1200 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Шайба-скоба плоска для ізолюючої втулки КБ ТУ У 35.2-03288941-004:2011 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 1200 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Шайба двовиткова ДСТУ ГОСТ 21797:2017
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 2400 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Прокладка гумова ЦП ДСТУ 2805-94
Код ДК 021:2015: 34946121-4 Рейкові накладки та підкладки
Кількість 600 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Прокладка під рейку ОП ДСТУ 2805-94
Код ДК 021:2015: 34946121-4 Рейкові накладки та підкладки
Кількість 600 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Гайка колійна М27 ДСТУ ГОСТ 11532:2017
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 250 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Шайба гровер М27 для залізничних колій ТУ У 35.2-30268559-146:2005 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 500 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Болт колійний м24х150 ДСТУ ГОСТ 11530:2017
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 250 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Болт колійний М27х160 ДСТУ ГОСТ 11530:2017
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 250 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Шайба гровер М24 для залізничих колій ТУ У 35.2-30268559-146:2005 (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 500 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті
Гайка колійна М24 ДСТУ ГОСТ 11532:2017
Код ДК 021:2015: 34946100-1 Конструкційні матеріали для залізничних колій
Кількість 250 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, склад Вуглегірської ТЕС На карті

Внесені зміни

    Номер: 79fc7b268e6648b6b6e89585181c909a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Пункт 4 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII: «істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов'язань сторонами в повному обсязі, крім випадків продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю».
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 24.12.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Повідомлення (1).pdf
pdf
Додаткова угода №1 від 24.12.2020 (1).pdf
p7s
sign.p7s