-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпали залізничі)
Тендер Prozorro UA-2021-05-18-001201-c
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпали залізничі)
Завершена
762 009.17
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 7 620.09 UAH
мін. крок: 1% або 7 620.09 UAH
Номер:
c045c73154f14bea97fe860af720ec00
Внутрішній номер закупівлі:
9911963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-18-001201-c
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Синча Роман Вікторович 380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
762 009.17 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 620.09 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
22 860.00 UAH
Період уточнення:
18.05.2021 10:26 - 24.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2021 10:26 - 03.06.2021 00:00
Аукціон:
03.06.2021 14:37 - 03.06.2021 14:58
Період кваліфікації:
03.06.2021 14:58 - 08.06.2021 16:19
Період завантаження договору:
08.06.2021 16:19 - 28.06.2021 16:19
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунки за товар (Продукцію) здійснюються Покупцем у національній Валюті України шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника у наступному порядку: протягом 30 календарних днів після підписання Акта приймання-передачі товару (Продукції)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шпала з/б тип Ш-1-1 ДСТУ Б В. 2.6-209:2016
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шпала дерев'яна обрізна тип 2А ДСТУ ГОСТ 78:2009 просочена автоклавним способом згідно ГОСТу 200.22.5-93
Кількість
606 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Брус дерев'яний обрізний (5000х230х160) ДСТУ ГОСТ 8816:2009 просочений згідно ГОСТу 20022.5-93 автоклавним способом
Кількість
106 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ФОРЕСТ-БУДЕКСПОРТ
Оскарження: 08.06.2021 16:19 - 19.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36876283
-
Контактна особа:
Дрібас Людмила 380979697832 INFO@TANDEM-FOREST.COM http://www.tandem-forest.com
-
Адреса:
50050 , Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, 50055, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, Довгинцівський район, ВУЛИЦЯ НІКОПОЛЬСЬКЕ ШОСЕ, будинок 55
Оскарження: 08.06.2021 16:19 - 19.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
759 520.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
759 520.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.06.2021 16:19
Відповіді на вимоги
11
Документи
38
Скарги
0
Приватне підприємство "Метресурс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30363683
-
Контактна особа:
Моложон Оксана 380564717147 METRESURS@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, 50086, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Леоніда Бородича, 12А
Початкова пропозиція
761 930.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
761 930.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
d1029d9215b94274861595d98a335857
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-18-001201-c-c1
Постачальник:
ТОВ ФОРЕСТ-БУДЕКСПОРТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36876283
-
Контактна особа:
Дрібас Людмила 380979697832 INFO@TANDEM-FOREST.COM http://www.tandem-forest.com
-
Адреса:
50050 , Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, 50055, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, Довгинцівський район, ВУЛИЦЯ НІКОПОЛЬСЬКЕ ШОСЕ, будинок 55
Номер договору:
13/12
Сума договору:
911 424.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
759 520.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
22.06.2021 00:00
Статус:
Виконаний