-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпали залізничі)
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпали залізничі)
911 424.00
UAH з ПДВ
Номер:
d1029d9215b94274861595d98a335857
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-18-001201-c-c1
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Контактна особа:
Синча Роман Вікторович 380624957307 tender@utes.centrenergo.com
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ ФОРЕСТ-БУДЕКСПОРТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36876283
-
Контактна особа:
Дрібас Людмила 380979697832 INFO@TANDEM-FOREST.COM http://www.tandem-forest.com
-
Адреса:
50050 , Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, 50055, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, Довгинцівський район, ВУЛИЦЯ НІКОПОЛЬСЬКЕ ШОСЕ, будинок 55
Класифікатор ДК 021:2015:
34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис:
код ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнання (Шпали залізничі)
Номер договору:
13/12
Дата підписання:
22.06.2021 00:00
Період дії договору:
22.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
911 424.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 151 904.00 UAH)
Оплачено:
911 424.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 151 904.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шпала з/б тип Ш-1-1 ДСТУ Б В. 2.6-209:2016
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Шпала дерев'яна обрізна тип 2А ДСТУ ГОСТ 78:2009 просочена автоклавним способом згідно ГОСТу 200.22.5-93
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
606 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Брус дерев'яний обрізний (5000х230х160) ДСТУ ГОСТ 8816:2009 просочений згідно ГОСТу 20022.5-93 автоклавним способом
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
106 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації