-
Відкриті торги
-
КЕП
Шпали залізничі
Оголошено тендер
914 411.00
UAH
Номер:
edc9a6b1d00a4fcfa5af91a9daa5d944
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-27-004229-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька область, Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, смт. Козин, Обухівський район, ВУЛИЦЯ РУДИКІВСЬКА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
914 411.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шпали залізничі
Примітки:
ВгТЕС
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34940000-8 Залізничне обладнання
Дата опублікування:
27.04.2021 12:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума914 411.00 UAH