-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнери та урни для відходів і сміття- ID: UA-2019-11-21-002029-b
- Дата створення : 21.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4047182
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміттяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнери та урни для відходів і сміття- ID: UA-2019-11-21-001711-b
- Дата створення : 21.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4046479
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміттяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Урна вулична бетонна для сміття 25-50 л. (сіра)- ID: UA-2019-10-10-001333-b
- Дата створення : 10.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3876299
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміттяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вулична урна для сміття 50л. з кріпленням- ID: UA-2019-10-02-001982-b
- Дата створення : 02.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3848414
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміттяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Контейнери та урни для відходів і сміття- ID: UA-2019-08-30-001262-a
- Дата створення : 30.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3731013
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміттяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Контейнери та урни для відходів і сміття- ID: UA-2019-08-30-000953-a
- Дата створення : 30.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3730413
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс" ЄДРПОУ: 37752790ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміттяТорги не відбулисяТорги не відбулися -