• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Контейнери та урни для відходів і сміття

Вулична урна для сміття 50л. з кріпленням

Торги не відбулися

150 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер: ebdbe3fa767b499daee62c1867defda8
Внутрішній номер закупівлі: 3730413
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-08-30-000953-a   
Замовник: Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
Контактна особа: Анжела Ратушна +380414343262 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 500.00 UAH
Період уточнення: 30.08.2019 11:58 - 06.09.2019 10:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2019 11:58 - 16.09.2019 10:00
Аукціон: 17.09.2019 15:59 - 17.09.2019 16:26
Період кваліфікації: 17.09.2019 16:26 - 20.09.2019 13:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вулична урна для сміття 50л. з кріпленням
Код ДК 021:2015: 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміття
Кількість 130 штуки
Період постачання до 25.10.2019
Місце постачання 13300, Україна, Житомирська область, м.Бердичів, вул.Чуднівська, 156 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП РОСУЛ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ

Оскарження: 17.09.2019 16:26 - 01.10.2019 00:00
Початкова пропозиція 128 310.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
116 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.09.2019 13:38
Документи 13
Скарги 0
ТОВ Елкопласт Україна

Оскарження: 20.09.2019 13:38 - 01.10.2019 00:00
Початкова пропозиція 129 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
116 610.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.09.2019 13:40
Документи 9
Скарги 0
ТОВ "НВП "Укрресурс"

Оскарження: 20.09.2019 13:40 - 01.10.2019 00:00
Початкова пропозиція 149 994.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
117 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.09.2019 13:42
Документи 24
Скарги 0