-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Контейнери та урни для відходів і сміття
Тендер Prozorro UA-2019-08-30-001262-a
Урна вулична бетонна для сміття 25-30л.(сіра)
Торги не відбулися
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер:
b2abd790d8f740ca85eb4f38843b72d7
Внутрішній номер закупівлі:
3731013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-30-001262-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анжела Ратушна +380414343262 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2019 13:42 - 07.09.2019 10:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2019 13:42 - 17.09.2019 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Урна вулична бетонна для сміття 25-30л. (сіра)
Кількість
416 штуки
Період постачання
до 01.12.2019