-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Міжміський автобус- ID: UA-2026-08-31-003106-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236409
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 20055078ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пасажирський автобус- ID: UA-2026-08-31-002986-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236273
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 20055078ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автобус на 18 місць- ID: UA-2025-06-12-006325-a
- Дата створення : 12.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25584933
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 20055078ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автобус на 18 місць- ID: UA-2025-05-30-003386-a
- Дата створення : 30.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25462465
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 20055078ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автобус на 18 місць- ID: UA-2025-04-14-003334-a
- Дата створення : 14.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25004363
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 20055078ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автобус міжміський AR-TEMSA PRESTIJ SX або еквівалент- ID: UA-2024-09-27-001390-a
- Дата створення : 27.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22723708
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 20055078ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Міський автобус МАЗ-257030 або еквівалент для ВП «Аварійно-технічний центр»- ID: UA-2019-05-29-001715-c
- Дата створення : 29.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3420274
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 20055078ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Автобус МАЗ-257030 або еквівалент для ВП «Аварійно-технічний центр»- ID: UA-2019-05-29-001671-c
- Дата створення : 29.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3420208
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ" ЄДРПОУ: 20055078ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -