-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автобус на 18 місць
Тендер Prozorro UA-2025-04-14-003334-a
Торги не відбулися
7 884 909.15
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 39 424.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 39 424.55 UAH
Номер:
c4d9ccd4a2ee46dcadca915d6ee545d5
Внутрішній номер закупівлі:
25004363
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-14-003334-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
20055078
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Авдоніна Олена Вікторівна 380442075669 AVDONINA@ATC.GOV.UA https://tender.atc.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 884 909.15 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.04.2025 11:04 - 19.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2025 11:04 - 22.04.2025 11:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 884 909.15 Автобус на 18 місць