-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автобус МАЗ-257030 або еквівалент для ВП «Аварійно-технічний центр»
Тендер Prozorro UA-2019-05-29-001671-c
Автобус МАЗ-257030 або еквівалент для ВП «Аварійно-технічний центр».
Завершена
2 662 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26 620.00 UAH
мін. крок: 1% або 26 620.00 UAH
Номер:
eff060d0bec84a879f41bd909c3a773a
Внутрішній номер закупівлі:
3420208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-05-29-001671-c
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20055078
-
Адреса:
08140, Україна, Київська обл., с. Шевченкове, Києво-Святошинський район, ПРИП'ЯТСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Авдоніна Олена Вікторівна +380444065670 AVDONINA@ATC.GOV.UA http://www.energoatom.kiev.ua/ua/separated/atc/
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 662 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
26 620.00 UAH
Період уточнення:
29.05.2019 14:08 - 03.06.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2019 14:08 - 13.06.2019 16:00
Аукціон:
14.06.2019 15:18 - 14.06.2019 15:39
Період кваліфікації:
14.06.2019 15:39 - 19.06.2019 11:18
Період завантаження договору:
14.06.2019 15:39 - 04.07.2019 15:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за поставлений товар проводиться Замовником шляхом перерахування коштів протягом 10 банківських днів з моменту підписання сторонами акту приймання-передачі товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус МАЗ-257030 або еквівалент (Джерело фінансування закупівлі - Власні кошти підприємства)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УкрЄвроМАЗ"
Оскарження: 14.06.2019 15:39 - 30.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37474578
-
Контактна особа:
ТОВ "УкрЄвроМАЗ" +380443603855 aza@ukreuromaz.com http://www.ukreuromaz.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., с. Софіївська Борщагівка, 08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 24
Оскарження: 14.06.2019 15:39 - 30.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 661 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 606 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.06.2019 11:18
Документи
10
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "СпецКомТранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39538674
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "СпецКомТранс" +380443605654 burilovo@bigmir.net http://speckom.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул.Курнатовського, 20
Початкова пропозиція
2 662 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 607 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
025718c505c44fdeba258c0abef95928
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-29-001671-c-a1
Постачальник:
ТОВ "УкрЄвроМАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37474578
-
Контактна особа:
ТОВ "УкрЄвроМАЗ" +380443603855 aza@ukreuromaz.com http://www.ukreuromaz.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., с. Софіївська Борщагівка, 08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 24
Номер договору:
53-140-01-19-00564
Сума договору:
2 606 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 172 416.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
09.07.2019 00:00
Статус:
Виконаний