-
Відкриті торги
-
КЕП
Автобус МАЗ-257030 або еквівалент для ВП «Аварійно-технічний центр»
Автобус МАЗ-257030 або еквівалент для ВП «Аварійно-технічний центр».
2 606 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
025718c505c44fdeba258c0abef95928
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-29-001671-c-a1
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20055078
-
Контактна особа:
Авдоніна Олена Вікторівна +380444065670 AVDONINA@ATC.GOV.UA http://www.energoatom.kiev.ua/ua/separated/atc/
-
Адреса:
08140, Україна, Київська обл., с. Шевченкове, Києво-Святошинський район, ПРИП'ЯТСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "УкрЄвроМАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37474578
-
Контактна особа:
ТОВ "УкрЄвроМАЗ" +380443603855 aza@ukreuromaz.com http://www.ukreuromaz.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., с. Софіївська Борщагівка, 08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 24
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Опис:
Автобус МАЗ-257030 або еквівалент для ВП «Аварійно-технічний центр».
Номер договору:
53-140-01-19-00564
Дата підписання:
09.07.2019 00:00
Період дії договору:
09.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
2 606 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 434 483.33 UAH)
Оплачено:
2 606 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 434 483.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус МАЗ-257030 або еквівалент (Джерело фінансування закупівлі - Власні кошти підприємства)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
720d1f4a4d45443e84de28dfc604beab
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Поліпшення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано