• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Міський автобус МАЗ-257030 або еквівалент для ВП «Аварійно-технічний центр»

Міський автобус МАЗ-257030 або еквівалент для ВП «Аварійно-технічний центр»

Завершена

2 662 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26 620.00 UAH
Номер: 82050b54995d4c758b6279343df30f6f
Внутрішній номер закупівлі: 3420274
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-05-29-001715-c   
Замовник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Контактна особа: Авдоніна Олена Вікторівна +380444065670 AVDONINA@ATC.GOV.UA http://www.energoatom.kiev.ua/ua/separated/atc/
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 662 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 26 620.00 UAH
Період уточнення: 29.05.2019 14:15 - 03.06.2019 16:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2019 14:15 - 13.06.2019 16:00
Аукціон: 14.06.2019 13:23 - 14.06.2019 13:44
Період кваліфікації: 14.06.2019 13:44 - 19.06.2019 11:21
Період завантаження договору: 14.06.2019 13:44 - 04.07.2019 13:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Міський автобус МАЗ-257030 або еквівалент (Джерело фінансування закупівлі - Власні кошти підприємства)
Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Кількість 1 штуки
Період постачання до 12.12.2019
Місце постачання 08140, Україна, Київська обл., Шевченкове, вул. Прип'ятська, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УкрЄвроМАЗ"

Оскарження: 14.06.2019 13:44 - 30.06.2019 00:00
Початкова пропозиція 2 661 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 608 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.06.2019 11:21
Документи 10
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "СпецКомТранс"
Початкова пропозиція 2 662 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 608 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 12
Скарги 0

Контракти

Номер: c47954b44f9e45afbf75f1b54e1e1b56
Ідентифікатор договору: UA-2019-05-29-001715-c-a1
Постачальник: ТОВ "УкрЄвроМАЗ"
Номер договору: Договір 53-140-01-19-00565
Сума договору: 2 608 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 09.07.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 53-140-01-19-00565.pdf
docx
ЗВІТ про виконання договору № 53-140-01-19-00565.docx
p7s
sign.p7s