-
Відкриті торги
-
КЕП
Міський автобус МАЗ-257030 або еквівалент для ВП «Аварійно-технічний центр»
Міський автобус МАЗ-257030 або еквівалент для ВП «Аварійно-технічний центр»
2 608 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c47954b44f9e45afbf75f1b54e1e1b56
Ідентифікатор договору:
UA-2019-05-29-001715-c-a1
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20055078
-
Контактна особа:
Авдоніна Олена Вікторівна +380444065670 AVDONINA@ATC.GOV.UA http://www.energoatom.kiev.ua/ua/separated/atc/
-
Адреса:
08140, Україна, Київська обл., с. Шевченкове, Києво-Святошинський район, ПРИП'ЯТСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "УкрЄвроМАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37474578
-
Контактна особа:
ТОВ "УкрЄвроМАЗ" +380443603855 aza@ukreuromaz.com http://www.ukreuromaz.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., с. Софіївська Борщагівка, 08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 24
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Опис:
Міський автобус МАЗ-257030 або еквівалент для ВП «Аварійно-технічний центр»
Номер договору:
Договір 53-140-01-19-00565
Дата підписання:
09.07.2019 00:00
Період дії договору:
09.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
2 608 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 608 000.00 UAH)
Оплачено:
2 608 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 608 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Міський автобус МАЗ-257030 або еквівалент (Джерело фінансування закупівлі - Власні кошти підприємства)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 12.12.2019