• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пасажирський автобус

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)

5 244 775.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
18
год
21
хв
35
сек
Гарантія - 52 447.75 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 42a22f8406d043ab8a88f2113ae15248
Внутрішній номер закупівлі: 30236273
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-002986-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Авдоніна Олена Вікторівна 380442075669 AVDONINA@ATC.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 244 775.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:26 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:26 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:26 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:30

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 244 775.00 Пасажирський автобус