-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пасажирський автобус
Оголошено тендер
6 293 730.00
UAH
Номер:
01d785983bbb44a5a41ed1f557fb936d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-011762-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
20055078
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
6 293 730.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пасажирський автобус
Примітки:
Зміни № 86 від 31.08.2026 (ПР УО № 87/2026). Зміни № 75 від 03.08.2026 (ПР УО № 76/2026)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Дата опублікування:
03.08.2026 15:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пасажирський автобус
×
-
УКТ ЗЕД:
8702101110 ---- з робочим об’ємом циліндрів двигуна не більш як 5 000 см - 3
Кількість
2 штука
Період постачання
до 10.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 293 730.00 UAH