-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Міжміський автобус
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003106-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
13 550 013.75
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
21
год
31
хв
42
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b695591ced51444598f62194ed1ff1f1
Внутрішній номер закупівлі:
30236409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003106-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
20055078
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Авдоніна Олена Вікторівна 380442075669 AVDONINA@ATC.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
13 550 013.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 11:31 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 11:31 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження:
31.08.2026 11:31 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴13 550 013.75 Міжміський автобус