-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)- ID: UA-2026-08-31-001978-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235284
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 14:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)- ID: UA-2026-08-31-001130-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234376
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)- ID: UA-2026-07-31-006375-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29964366
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)- ID: UA-2026-07-17-004897-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29842934
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок намивний)- ID: UA-2026-06-09-005983-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29478486
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)- ID: UA-2026-05-28-006236-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29369752
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -