• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 14:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 14:00)

4 016 250.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
01
год
51
хв
37
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 40036aa81c0749b4ae36cbb284273b6a
Внутрішній номер закупівлі: 30235284
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-001978-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Кірієнко Ростислав Леонідович 380444612391 kirienko-rl@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 016 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 10:42 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 10:42 - 09.09.2026 14:00
Період оскарження: 31.08.2026 10:42 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 13:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 016 250.00 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)