• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пісок природний

Оголошено тендер

4 819 500.00 UAH
Номер: 36413faa2c1e4f8bbf4ec6dc7ec29067
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-015383-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Очікувана вартість: 4 819 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пісок природний
Примітки: Додано до плану п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Дата опублікування: 20.08.2026 17:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 819 500.00 UAH