-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-001130-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 14:00)
1 815 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
21
год
09
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
e1a5b21e625b4b5ab4048f245692e308
Внутрішній номер закупівлі:
30234376
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-001130-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кірієнко Ростислав Леонідович 380444612391 kirienko-rl@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 815 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 09:56 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 09:56 - 08.09.2026 14:00
Період оскарження:
31.08.2026 09:56 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 815 000.00 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)