-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)
Тендер Prozorro UA-2026-05-28-006236-a
Завершена
3 125 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
c269fb981a794cfd9acfde1b931f67f8
Внутрішній номер закупівлі:
29369752
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-28-006236-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Януш Юлія Євгенівна 0444612293 yanush-ye@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.05.2026 13:03 - 02.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.05.2026 13:03 - 05.06.2026 14:00
Аукціон:
08.06.2026 11:22 - 08.06.2026 11:51
Період кваліфікації:
08.06.2026 11:51 - 15.06.2026 15:05
Період завантаження договору:
21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 125 000.00 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)