• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)

Завершена

4 235 000.00 UAH без ПДВ
Номер: c0a915942d044059ad91edb9bd1a5767
Внутрішній номер закупівлі: 29842934
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-17-004897-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Януш Юлія Євгенівна 0444612293 yanush-ye@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 235 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.07.2026 12:24 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2026 12:24 - 27.07.2026 14:00
Аукціон: з 28.07.2026 13:48
Період кваліфікації: 27.07.2026 14:00 - 31.07.2026 11:42
Період завантаження договору: 06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 235 000.00 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)