-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок намивний)
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-005983-a
Завершена
750 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
75552f204ed44a9a849a1bb4e78c663b
Внутрішній номер закупівлі:
29478486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-005983-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, Кловський узвіз, будинок, 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кірієнко Ростислав Леонідович 380444612391 kirienko-rl@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
750 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 12:20 - 15.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 12:20 - 18.06.2026 14:00
Аукціон:
з 19.06.2026 15:18
Період кваліфікації:
18.06.2026 14:00 - 23.06.2026 14:31
Період завантаження договору:
29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴750 000.00 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок намивний)