-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 -...×-
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-07-03-008888-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29729125
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 -...×-
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-07-02-010799-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29720049
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 -...×-
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-07-02-007939-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29717191
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 -...×-
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-06-26-011365-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29668944
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 -...×-
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-06-17-003472-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29561969
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти до аналізаторів електролітів Convergus (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівель...×-
Реагенти до аналізаторів електролітів Convergus (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-06-15-012591-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29542767
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 -...×-
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-06-15-011825-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29542012
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 -...×-
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-06-08-013648-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29472250
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набори реагентів для біохімічних досліджень (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний...×-
Набори реагентів для біохімічних досліджень (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-05-29-008481-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29385159
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти та витратні матеріали до ІХЛА аналізаторів MAGLUMI 1000/MAGLUMI 2000 Plus та анал...×-
Реагенти та витратні матеріали до ІХЛА аналізаторів MAGLUMI 1000/MAGLUMI 2000 Plus та аналізатора Глікованого гемоглобіну D-10 (закриті системи) (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-05-21-013591-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29304431
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти та витратні матеріали до ІХЛА аналізаторів MAGLUMI 1000/MAGLUMI 2000 Plus та анал...×-
Реагенти та витратні матеріали до ІХЛА аналізаторів MAGLUMI 1000/MAGLUMI 2000 Plus та аналізатора Глікованого гемоглобіну D-10 (закриті системи) (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-05-21-013558-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29304399
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали та реагенти для визначення гемостазу (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний за...×-
Витратні матеріали та реагенти для визначення гемостазу (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-05-20-013247-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29289131
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 3369...×-
Код ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви (Сольовий розчин Vitek (НК 024:2023-42651 Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD (діагностика in vitro) ); Реагент для інкубації анаеробів (НК 024:2023 -50413 - Множинні анаеробні мікроорганізми, ізольований штам IVD (діагностика in vitro), набір)
- ID: UA-2026-05-18-014098-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29260237
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали до гематологічного аналізатора Swelab Alfa(за кодом ДК 021:2015 - «Єдин...×-
Витратні матеріали до гематологічного аналізатора Swelab Alfa(за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-05-13-013804-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29216304
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали та реагенти для мікробіологічної лабораторії до аналізатора автоматично...×-
Витратні матеріали та реагенти для мікробіологічної лабораторії до аналізатора автоматичного Vitek 2 Compact 15 та BacT/ALERT (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-05-07-014939-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29157232
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -