• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)

Торги не відбулися

670 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 07a02cf7ab044f0eaff3d5dd1caf5132
Внутрішній номер закупівлі: 29472250
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-08-013648-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Контактна особа: Лариса Буханченко +380532609547 larisabuhanchenko301185@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 670 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.06.2026 21:09 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.06.2026 21:09 - 16.06.2026 08:00
Аукціон: з 17.06.2026 12:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴670 500.00 Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)